KategorieFloradrop – Lactobacillus Rhamnosus GG – krople 20 ml

Ten produkt nie byl jeszcze oceniany

 
 

Cena: 27,90 zł z VAT

Zapytaj naszego sprzedawcy: Adres e-mail biuro@vitafarm.com.pl
Floradrop – Lactobacillus Rhamnosus GG – krople 20 ml

Opis produktu

Floradrop to suplement diety w płynnej postaci, który dzięki technologii mikrokapsułkowania dostarcza organizmowi żywej kultury bakterii Loctobacillus Rhamnosus GG. Pałeczki Lactobacillus posiadają silne właściwości antagonistyczne wobec patogenów chorobotwórczych. Suplement Floradrop zapewnia ochronę i profilaktykę mikroflory jelitowej.

Uwaga

Nie stosować u osób uczulonych na jakikolwiek składnik suplementu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że bardzo ważny i zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Możliwość występowania osadu to świadectwo obecności naturalnych składników, które nie stanowi wady produktu.

Składniki

Olej kukurydziany, mikrokapsułkowane żywe kultury bakterii (Lactobacillus Rhamnosus GG), przeciwutleniacz: alfa-tokoferol.

Pojemność i wydajność

Opakowanie 20 ml zawiera ok. 600 kropli, które obejmują 40 dziennych porcji.

Zalecana dawka i sposób użycia

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia to 15 kropli. Nie należy przekraczaj wskazanej dawki. Przed użyciem mocno wstrząsnąć. 15 kropli odmierzyć na łyżeczce i spożyć bezpośrednio lub dodać do chłodnego posiłku (na przykład do sałatki). Nie dodawać do bardzo zimnych lub gorących posiłków.

Sposób przechowywania

Przechowuj w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze 15-25°C. Nie zamrażaj. Produkt zawiera żywe kultury bakterii, które są wrażliwe na ciepło, z tego względu nie należy narażać produktu na działanie ciepła, promieni słonecznych i na gwałtowne zmiany temperatur.

 
 
Dodaj opinię o produkcie
Ocena: 1
Przepisz kod:
weryfikator

Kategorie

Przesyłka gratis dla zamówień od 250 zł