KategoriePierzga pszczela 100g

Dostępna ilość:

Ten produkt nie byl jeszcze oceniany

 

Cena: 40,00 zł z VAT

Zapytaj naszego sprzedawcy: Adres e-mail biuro@vitafarm.com.pl
Pierzga pszczela 100g

Opis produktu

Pierzga pszczela z polskiej pasieki 100 g

Pierzga pszczela uznawana jest za jeden z najlepszych, najkorzystniejszych dla naszego zdrowia i najsilniej działających naturalnych środków wspomagających funkcjonowanie naszego organizmu.
W jej składzie znajduje się szereg witamin i wartości odżywczych, które w sposób bardzo pozytywny oddziałują na funkcjonowanie i kondycję ludzkiego organizmu.
Jest mieszanką miodu, śliny i pyłku kwiatowego.
W skład pierzgi pszczelej wchodzi szereg istotnych dla naszego organizmu witamin, a pośród nich: A, B1, B2, B3, B6, C, PP, E, D, K, H, B12. Niezrównana jest również wysoka zawartość w składzie licznych minerałów, a pośród nich: żelazo, magnez, sód, fosfor, potas, miedź.

Stosowanie:
Dorosła osoba powinna przyjmować około 10-20 gramów pierzgi pszczelej na dobę.  Zaleca się więc jedzenie dwóch łyżek na dzień. Nie jest to jednak produkt, który można przedawkować
Pierzgę można spożywać bezpośrednio do ust, można też rozpuścić 1 łyżkę w filiżance z wodą, sokiem, mlekiem lub miodem. Pierzga powinna się moczyć minimum 4 godziny. Można zalać pierzgę wieczorem i wypić ją rano. Po jej wypiciu, w ten sam sposób proszę przygotować roztwór do wypicia na wieczór. Analogicznie postępujemy każdego dnia.

Ważne informacje:
Pierzgi nie powinny zażywać osoby, które są uczulone na produkty pochodzenia pszczelego.
Dodaj opinię o produkcie
Ocena: 1
Przepisz kod:
weryfikator

Kategorie

Przesyłka gratis dla zamówień od 250 zł