KategorieBabka Jajowata łuska 200 g

Dostępna ilość:

Ten produkt nie byl jeszcze oceniany

Cena: 15,49 zł z VAT

Zapytaj naszego sprzedawcy: Adres e-mail biuro@vitafarm.com.pl
Babka Jajowata łuska 200 g

Opis produktu

Łuska babki jajowatej to bogate źródło śluzowatego błonnika, który pęczniejąc w naszym organizmie absorbuje wodę z otoczenia dzięki czemu skutecznie wspomaga metabolizm i pracę jelit. W przypadku zaparć zmiękcza konsystencję treści jelitowej, zwiększa jej objętość, co poprawia perystaltykę jelit i ułatwia oraz przyspiesza wypróżnianie. Babka jajowata posiada zdolność absorpcji toksyn w naszym przewodzie pokarmowym, poprawia trawienie, wpływa pozytywnie na wzrost liczby dobrych bakterii w jelitach, oczyszcza je oraz łagodzi objawy biegunki.

Zastosowanie:
Babka jajowata ma wiele zastosowań, szczególnie w zapobieganiu dolegliwościom żołądkowo- jelitowym. Preparaty zawierające nasiona i łuski babki jajowatej wspomagają w leczeniu zaparć, ale nie tylko, ponieważ stosowane są również w uporczywych biegunkach, przywracając naturalną konsystencję stolca. Ponadto babka jajowata wspomaga odchudzanie – jest to możliwe dzięki dużej zawartości błonnika, który pęczniejąc, hamuje uczucie głodu. Babka skutecznie obniża cholesterol. Jest zalecana u osób borykających się z zespołem jelita drażliwego, uchyłkowatością jelita oraz w przypadku niedoborów błonnika w codziennej diecie.

Ważne informacje:
Produktu nie powinny stosować osoby z niedrożnością jelit oraz po przebytej operacji jelit. Gdy przyjmowane są inne leki, należy zachować co najmniej godzinny odstęp, gdyż może opóźniać wchłanianie leków.

Składniki:

100% łuski babki jajowatej

Sposób użycia:
1 łyżeczkę łuski babki zalać szklanką letniej wody lub soku, odczekać aż produkt spęcznieje i wypić. Popić szklanką wody. Można także stosować do zagęszczania potraw. Zaleca się spożywać dwa razy dziennie. Nie spożywać na noc. Stosując kurację należy dodatkowko wypijać 2l wody dziennie.

Suplement diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Sposób przechowywania:
Przechowywać w suchim i zacienionym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Informacja o alergenach:
Produkt może zawierać sezam i różne orzechy.
Dodaj opinię o produkcie
Ocena: 1
Przepisz kod:
weryfikator

Kategorie

Przesyłka gratis dla zamówień od 250 zł